logo
Yaşama Sar Dokunuşu
2003 yılında bursa ilinde kurulmuş olup 1500 metrekare kapalı toplamda 4000 metrekare alanda hizmet veren sektörün en güvenilir firmalarından biridir.
info@sartarim.com
Tel:+90 (0224) 256 57 83
Pazartesi - Cumartesi 09:00-06:30 Pazar Günü Kapalıyız
sartarım

TARİHÇEMİZ

Firmamız hakkında kısa bir tanıtım

2003 yılında bursa ilinde kurulmuş olup 1500 metrekare kapalı toplamda 4000 metrekare alanda hizmet veren sektörün en güvenilir firmalarından biridir. Kurucularımız Rıza KABAK ve Ahmet YAVUZ zirai tarım ve yapı malzemeleri sektöründe uzun yıllar boyunca edindiği deneyim ve bilgi birikimi ile kendi alanında uzmanlaşmış bir ekiple birleştirerek yapı malzemeleri sektörünün her alanına hitap eden bir firma olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Firmamız alanında Türkiyenin önde gelen firmaları sarba banyo dolabı, özeniş plastik, kas batarya vana grubu, alvit vitrifiye teska, gpd armatür visam plastik, gama plastik, deppot, e.c.a batarya ısı grubu, serel vitrifiye ve bunun gibi birçok firmanın bayiliği bulunduğu satış pazarlama odaklı bir firmadır.

Sırasıyla Bursa ve ilçeleri küyahya merkez ve ilçeleri, Eskişehir merkez ve ilçeleri, Balıkesir merkez ve ilçeleri, Çanakkale merkez ve ilçeleri, bölgelerine hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Kurulduğu günden bu yana çalışmalarına büyük önem veren firmamız 2003 yılından beri siz değerli müşterilerimizden gelen siparişleri eksiksiz ve zamanında ulaştırmayı kendine prensip haline getiren bir anlayışı sunmayı hedeflemektedir.

Profosyenel iş anlayışımız ve ekibimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimizinde katkıları ile daha büyük bir aile olacağımızı düşünüyor daha güzel işlerde buluşmayı diliyoruz.